| Cenusareasa09 a întrebat:

Caut admine la o pagina de facebook, vrea cineva? Mutumesc.

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Despre ce pagina este vorba? Si mai am o intrebare: daca devin admina la pagina ta imi pot invita prietenii MEI sa o aprezieze? Adica sa apas ''invita'' la prietenii mei? Daca da, a-si vrea sa-ti promovez pagina cu mare drag daca ma intereseaza continutul :*. Astept raspuns.

| Cenusareasa09 explică (pentru Konata):

Buna. Pagina se numeste Music is my life.
Si da, poti invita prieteni tai sa aprecieze pagina.
Sper sa-ti placa. Astept raspuns cu da sau nu. happy

| Konata a răspuns (pentru Cenusareasa09):

Lasa-mi te rog linkul paginii happy.

| Konata a răspuns (pentru Cenusareasa09):

Ok. Sunt de acord. Uite facebook-ul meu: http://www.facebook.com/giulia.balanel.Sper sa ma descurc. Te voi ajuta si cu pozele avand in vedere faptul ca am colectii intregi de poze pe tema ''muzica''. Aadauga-ma ca prietena mai intai :*

| Cenusareasa09 explică (pentru Konata):

Nu merge linkul care mi l-ai dat da like la pagina ca sa pot sa te adaug,

| Konata a răspuns (pentru Cenusareasa09):

Ok, am dat. Sunt Giulia.