| FataOreo a întrebat:

Deci. Am o pagina pe facebook. Cum pot pune/scoate pe cineva admin la pagina? Adica cineva de pe facebook... FUNDA! straight face

Răspuns Câştigător
| maly00 a răspuns:

Daca acea persoana da like la pagina si iti apare la notificari, dai click acolo si scrie"promoveaza ca adminisrator" sau daca nu, deasupra copertei iti apare ceva gen"editeaza pagina", dai click si iti apar niste chestii.dai la "roluri administratori" si de acolo cred ca te descurci.un mic pont, nu oune necunoscutii la manager, poate la content creator sau altceva...

| FataOreo explică (pentru maly00):

Am rezolvat, dar multumesc pentru raspuns. :*
Pace.

2 răspunsuri:
| mihalacher26 a răspuns:

Deci intri pe pagina ta si scrie acolo la admini new admin sau ceva de genul, si dai pe butonu ala apoi selectezi pe cinevawinking. Succes! Funda? puppy dog eyes