| Andreea_4774 a întrebat:

Cum pot sa devin superstar pe stardoll?

6 răspunsuri:
| Serendipity17 a răspuns:

Trebuie s a platesti bani adevarati. Daca vrei, dai pe acolo la Upgrade

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Prin multa-multa munca!

| didi66 a răspuns:

Daca vrei sa devi superstar va trebui sa cumperi, langa unde scrie cati bani ai este un buton pe care scrie Upgrade dai pe el si in josul pagini iti poti cumpara. Sper ca raspunsul meu sa te ajute.

| funditze a răspuns:

Te loghezi si apoi, deasupra contului tau, in dreapta este un buton pe care scrie upgrade. Dai acolo si platesti pentru o anumita suma de stardollars cu bani adevarati sau poti si cu ajutorul telefonului, pladind 1 sau 2 euro trimitand numarul de telefon.Numai asa poti fii un superstar pe stardoll.

| ancamaria99 a răspuns:

Fa-ti cont pe http://www.prizerebel.com/index.php?r=2455431 si atuci cand vei avea 10 puncte poti sa devi superstar... sper ca te-am ajutat