| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa devin Superstar pe Stardoll?

29 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Trebuie sa trimiti cativa euro(4) de pe vodafone.trimiti la un cod si o sa fi superstar o anumita perioada de timphappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la "My Account", dai pe "Become a Superstar" si vezi ca o sa-ti apara posibilitati: Credit Card, PayPal, Banc Transfer, Cash, etc, Gift code si Text Message.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, eu joc de 6 ani jocul si nu pot sa fiu superstar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu cum sa fiu superstar si am 211 p.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu am incercat in toate felurile, cred ca +i o prostie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde este la 2 ron sau la 13ron

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care imi da un cont dealui care sa fie superstar raman datoaretongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu cum sa te faci superstar dar nu stiu daca iti pune cost suplimentar sau nu. dati va rog raspunshappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii o smecheri cine o vrea sa sune la 0747602047

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa trimiti la ce cod

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 408 starpoint si nu pot sa devin super star nici macar pentru o zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

tongue da trebuie sa platesti si eu joc jocul asta da nu am fost superstardevil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bla bla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah cica joaca de 20 de ani da nu exista eu acum am 741 sp si am fost sperstar la 558 a fos simplu da iti face cost si ai 3E

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama... Ce geru e! eu sunt ss de cand am intrat pe stardoll ca am platit pentru mai multe luni!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Whattt?"nu e adevaraat nu pe Vodafone pe oricke!'"iti tr. 2 euro si un msgtongue

| FatalScream a răspuns:

Apesi pe stardolari tai, si pe urma dai la mai multi stardolari, acolo vei da superstar+stardolari, iar acolo vei vedea diferite oferte. Poti sa platesti cat vrei tu, Funda?

| obarbiebruneta a răspuns:

Simplu

| Pisic1998 a răspuns:

happy

| razvix a răspuns:

Ce intrebare. Poti citi instructiunile. Dca sti sa citesti.

| ralucaraly a răspuns:

Urmazi cativa pasi simpli dar pasi nu îi stiu

| alexutza_8938 a răspuns:

Simplu Si Usor

| Mo0hand a răspuns:

Este foarte simplu sa devii superstar si royal dar ca sa dai bani nu prea e simplu... Eu joc de aproape un an de cand mi-am facut cuntul asta: Toxic-Girls2 m-am facut ss (de cand am inceput) si cand am ajuns la nivelul 20 m-am facut royal am platit 50 de milioane

| caatlinutza a răspuns:

Pai da exizta mai multe feluri : uite mie mi-a zis o fata ca sunt mai multe feluri de a te face ss : ori cu cadul, ori sa dai bani labanca dar u e bine ca faci imprumut si cu telefonul. Eu nu sunt ss dar imi dorec deoarece pot face multe coafuri frumoase. Vizit me.
conturile mele sunt : pufipuf2012 si papusel... (in fine am mai multe dar ma apuca somn pana le mai scriu si p-alea.

| adina_6270 a răspuns:

Lool...
dai la Ugrade Now! (sub undety arata cati bani ai )
te duci mai jos la play with mobile phone si iti scrii numarul de telefon dai,, go buy'' dupa aia te uiti daca ai scris bine nr de tel dai continua si dai un mesaj la 1270 cu textul: PLATESC iti va lua 2. 38 euro

| Elena_Ralukutza_1990 a răspuns:

Simplu...happy

| miguletz09 a răspuns:

Eu joc jocul asta de 20 de ani si nu pot fi super star:p

| caatlinutza a răspuns (pentru miguletz09):

Nu are cum poate nu sti tu

| alex_6957 a răspuns:

Ma ajutati si pe mine sa devin superstar?