| lacilaci19 a întrebat:

Cum pot sa fac ca sa imi creasca muschi mai repede fara sa iau steroide?

16 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

O alimentatie corespunzatoare... exercitii fizice... sport si eventual mers la sala. Apropo, poti sa incerci proteinele pentru sportivi.

| zuzzzuuu a răspuns:

Du-te la sala

| vilmaristul a răspuns:

La sala la tras de fiare si gantere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Consumă carne de vită la fiecare masă.
Este o sursă bogată de proteine. Lactate și ouă în completare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala si o alimentatie perfecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tragi de fiare si maninci bine. Uita-te la raspunsurile mele, am dat in mai multe rinduri raspunsuri foarte detaliate despre exercitiile de forta si cele de rezistenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cel mai rau caz poti lua steroizi, ca de "steroide" n-am auzit.hee hee In rest, subscriu la ce s-a spus deja...alimentatie foarte buna si exercitiu fizic din greu. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa munca...deja am facut febra de la atata munca...si de mancat...incerca niste oua crude cu vodca putina(vezi ca arde)...incerca si multa carne...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala
Multa carne
Si 4 fructe diferite pe zi
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratica... apuca-te de culturism. ridica greutati (gantere)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi 81 de zile la sala si vezi ce muschi frumosi o sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albusul de ou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| alex2009 a răspuns:

Munca extrem de multa baiatul meu

| jedi_8834 a răspuns:

Umflai cu pompa... o sa fii ca tysonsmug

| bianca_4673 a răspuns:

Buna, cum a spus si alex2009 munca multa daca vrei sa iasa ceva. Bye