| Al3xu7Zu a întrebat:

Cum faci ca sa iti creasca mai repede muschi abdominali? fara pastile...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai grija cu alimentatia, nu exacerba cu alimentatia inainte de culcare (seara). Pentru a mentine partea inferioara a abdomenului este indicat sa faci alergari, iar pentru celelalte parti poti face abdomene, asta in cazul in care exersezi acasa, daca ai de gand sa mergi la sala, acolo sunt aparate speciale, aparate proiectate pentru asa ceva (dau un randament mai bun.)

8 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Sa faci exercitii pentru abdomen.

| rrarres a răspuns:

Te duci la sala si faci exercitii abdominale.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci cel putin 4 labi pe zi sa vezi ce fibra faci pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum faci ca sa iti creasca, ao repede muchi abdominali?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da 400 de abdomene in fiecare seara si ve i vedea diferenta

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

400 de abdomene in fiecare seara? abdomenul se lucreaza de maxim 2 ori pe saptamana, altfel face supra-antrenament.
Si 400 de repetari? Fi mah serios, mai bine pune greutate pe el si face mai putine ( ex. un disc pe piept )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex cu abdomene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci exerciti prin miscarea picioarelor
pe spate