| bogdy42bogdy a întrebat:

Cum sa fac muschi repede? funda!

Răspuns Câştigător
| Roxxanne a răspuns:

Mananca mancare bogata in proteine si mergi la sala

| Cosmin86 a răspuns (pentru Roxxanne):

Tot in ANI de zile se fac

muschi repede : NU EXISTA, doar aberatii de copii mici si firavi

| bogdy42bogdy explică (pentru Cosmin86):

Is mai mare ca tine da mno...

| Cosmin86 a răspuns (pentru bogdy42bogdy):

Serios? un copil mic care vrea sa stie "cum face muschi repede" e mai mare ca mine?

http://www.youtube.com/watch?v=UhlKBKgcaZs

Ala sunt eu. Acolo faceam 5 repetari din incheietura cu gantera de 40 ( aia pe care tu n-o ridici cu ambele maini )

p.s. : cand o sa faci 7 flotari la paralele cu tot corpul in aer, cu 30-35 kg legate de tine, la o greutate de 86 kg ( adica 116-121 kg in total ), atunci te compari cu mine

Copii mici si firavi, sunt ei mai mari ca altii :))

6 răspunsuri:
| victoreanu a răspuns:

Du-te la munca!

| bunicisibuni a răspuns:

Du-te la sală și fă-ți un program zilnic.

| enonimox a răspuns:

Prietene muschii nu se fac repede se fac in cativa ani du-te la sala ia aminoazici si proteine