| smilej a întrebat:

Cum pot sa fac catelusa si puisorul ei sa nu mai latre ca nebunele noaptea(stau la curte)!

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Toti cainii ''de la curte'', latra noaptea.asta e sarcina lor de serviciu rolling on the floor.nu ai ce face...

| MenInShadow a răspuns:

Am aceiasi problema, imi zbiara catelu noapte de ma innebuneste, trebuie sa ies sa tip la el sa tacastraight face

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Pai trebuie sa aflii kuza pentru care latra si apoi sa ne spui si atunci o sa te ajutam

| 985436982 a răspuns:

Cheama-l pe Cezar.