| Anonymus123 a întrebat:

Cum pot sa-mi personalizez caietele pentru scoala?

Răspuns Câştigător
| xCascavaalProblemex a răspuns:

Eu sincer am lipit tatuaje Pe coperta sau am facut inimiaore cu numele prietenei mele cele mai bune in inimioara
Eu de obicei desenam Fete de pisici sau catei dragute pe caiete

Funditsssa?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Fa-ti o coperta in Word (scrisul in word art) sau intr-un photo editor simplu cu cate o fotografie reprezentativa de la fiecare materie in parte pe care o lipesti pe caiete. Altfel nu prea vad cum.

| Kinus12 a răspuns:

Lipeşte sau desenează ceva pe ele

| AnonimulRo a răspuns:

Scie-ti numele in caiet cu carioci big grin.

| Creepius a răspuns:

Deseneaza ceva pe ele, lipestele actibilde, lieste orice veri tu!