| deaa12345 a întrebat:

Vreau sa imi personalizez caietele ( romana, mate, etc) Şi nu imi vine nicio idee! Funda celui mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| HelloWorld00 a răspuns:

Ai putea sa iti faci abtibilduri din folie autocolanta decupata sau sa lipesti sclipici sau margelute mici. Ai putea sa iti desenezi in interiorul caietelor diferite personaje micute care se ascund sau se joaca in colturile paginii.
succes!

2 răspunsuri:
| GYGYLATINO a răspuns:

Deseneaza ceva care te reprezinta sau incearca sa ti scrii numele si materia sau de ex la limba romana la a sa pui de asupra o inimioara in loc caciula cum facea majoritatea din fete cu litera in loc. pui inimoara etc sti la ce ma refer ))

| Andra0101 a răspuns:

Pai ar trebui sa iti reprezinti personalitatea, adica ce fel de caracter ai: vesela, jucausa, serioasa, inteligenta etc. Totul va veni din inima. De exemplu daca esti o firea vesela deseneaza cat mai multe fete fericite si alte lucruri care te reprezinta.