| DrAw a întrebat:

Cum pot sa printez de pe o imagine PDF-textul, acesta fiind criptat, cu ce pot decripta, pentru. printarea textului?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca asta de aici Password recovery software e versiune trial http://www.elcomsoft.com/apdfpr.html Succes!

neluL
| neluL a răspuns:

PDF Password Remover face REMOVE la parola nu o gaseste... asta pentru cei ce nu l-au folosit vreodata! Pur si simplu te intreaba care e fisierul si unde vrei sa ti-l salveze si cu ce nume (normal ca noul fisier nu o sa aiba nici o parola!). Mai are si optiunea sa-ti stearga fisierul sursa deci nu conteaza cate mii de litere ai tu la parola si cate parole ai! Pentru indepartarea unei parole nu ii ia mai mult de 2-3 minute...