| Merisorr a întrebat:

Cum pot vorbi pe webkinz fara a folosi cuvintele sau propozitiile date de ei?

Răspuns Câştigător
| aditzuca a răspuns:

Se poate doar in zona Kinzchat Plus deblocheaza de la zona parintilor si scrii ce vrei in spatiile alea doar tastezi literele

6 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Pentru a vorbi cu animalutul tau pe webkinz nu este posibil decat cu intrebarile date de ei. daca la asta te refereaibig grin

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| AiDa_5611 a răspuns:

Pai nu poti decat in KinzChat Plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eui

| lavikx a răspuns:

Exista doar un raspuns pentru aceasta intrebare. Trebuie sa ai activat zona de KinzChat Plus. Si ca sa-l ai activat trebuie sa ceri acordul parintilor. Dar KinzChat Plus nu este deschins tot timpul. Trebuie sa te uti pe program sa ca vezi pe ce zona de culoare e si la ce ora e deschis. Dar de asemenea, daca il ai activat, nu poti scrie decat cuvinte in Engleza. Cele in Romana nu vor putea fi scrise. Din pacate, si eu imi doresc sa am accesul, dar n-am stiut niciodata mai mult de atat despre cum sa-ti activezi KinzChat PLus, avand in vedere ca am acordul parintilor.
Oricum, sper ca ti-am fost de folos cumva, o zi buna! big hug PWP!:*