| codrutapentelescu a întrebat:

Cum poti verifica daca zebra australiana are in interiorul ei un ou?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu o face pe ginecologul că te depășește, lasă pasărea în pace!
http://www.animalutze.com/articole/zebra-australiana.php?pg=4
Pa, pa.

12 răspunsuri:
| P1x3lMD a răspuns:

Inseamna uimirehappyO-o vine de la forma ochilor mei cind am citit intrebarea tahappy

| codrutapentelescu explică (pentru P1x3lMD):

Hmmmm... AHA... am iteles!?

| codrutapentelescu explică (pentru codrutapentelescu):

Chiar asa ai ochii? Nu imi vine sa cred...Concluzia: intrebarea mea dauneaza grav sanatatii.

| VranceanuTania a răspuns:

Pai habarnam...Hmm...Ii faci o radiografie?
O-o

| codrutapentelescu explică (pentru VranceanuTania):

Desigur, bine ca mai luminat. SI tu ai acea problema cu ochii? O nu... trebuie sa mergi neaparat la un doctor, daca nu mananca niste morcovi. PA, pa draga asazisa TANIAneFRUMUSICA!

| VranceanuTania a răspuns (pentru codrutapentelescu):

Nu am nici-o problema doar vroiam sa pun si eu semnul acela...doar atat.
Intrebarea ta e una normala. Daca te-am deranjat cu ceva scuze.

| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Da zebrele fac oua?

| codrutapentelescu explică (pentru vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz):

TU, tot un fotbalist esti? Daca da, hai Steaua, Dinamo, Barcelona... Zebrele austrliene sunt PASARI. Apropo, Steaua a batut-o pe Chealsea 1-0.

| TeoCaramel a răspuns:

Nu am nici cea mai vaga idee, du-te la un veterinar, sau cauta sugestii pe net :*