| Smileee607 a întrebat:

Cum sa aflu cine mi-a dat dislike pe youtube?

10 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum sa afli.

| eXtreme21 a răspuns:

Buna! Nu prea poti.

Asta nu merge deloc la caegorie.

| TheStreetBoy a răspuns:

Din pacate nu poti afla decat cine ti-a dat Like pe youtube happy

| MrEvil89 a răspuns:

Nu poti afla.sorry

| Anonimul122 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema dar am aflat ca nu poti deloc, decat daca iti lasa un com stanjenitor sau de amenintari afta pa funda:d

| Godgodadi43 a răspuns:

Daca iti da coment de ura.insemana ca ti-a dat si dislike happy

| alexbera02 a răspuns:

Cam si eu sun in aceeasi situatie... am la un video 432 de like-uri si un inteligent mi-a dat dislike. Habar n-am cum pot afla.

| AgnesLaFresque a răspuns:

Verifici video-ul care l-ai postat. se afla chiar pe pagina ta de youtuber

| RobertEufo a răspuns:

Nu poti