| NoLoveLostNoLoveFound a întrebat:

De ce nici un videoclip de pe youtube nu are nici un dislike?

8 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Cred ca au scos optiunea.
Este mai bine asa.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Nu toate videoclipurile nu au nici un dislike, acelea multe fara dislike-uri la multi nu le place, dar n uvor sa isi faca cont doar ca sa dea dislike.O zi frumoasa sa ai

| hecamefrommetalland a răspuns:

Probabil că există probleme, oricum, dacă l-ar șterge așa oamenii nu ar mai avea motive tâmpite de ceartă din cauza dislike-urilor.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Îmi amintesc că era o melodie tare pe youtube, când un tip a văzut că nu are dislike-uri a zis,, În sfârșit omenirea are gusturi bune și nu mai dă dislike-uri la melodiile tari,, fără să știe că melodia nu avea dislike-uri deoarece erau oprite.

| AndaDaniela a răspuns:

Pentru ca.s reusitelaughing!

| NoLoveLostNoLoveFound explică (pentru AndaDaniela):

Mda...ascultam eu melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=5LltLbfQdss
si ma gandeam "Ia uite ba asta da melodie, fara nici un dislike" apoi ascultai http://www.youtube.com/watch?v=kYtGl1dX5qI si stiam ca are dislike si am vazut ca e draq se intampla?

| AndaDaniela a răspuns (pentru NoLoveLostNoLoveFound):

Au scos optiunea de "dislike"...

| R0MW4LD a răspuns:

Nu numai atat. Nici dislike nu poti da pentru ca nu se inregistreaza. Site-ul youtube.com trece prin niste etape de de mentenanta si probabil sistemul de Dislike va fi scos asa cum anuntau cu putin timp in urma pe reddit. Inca nu e nimic sigur.