| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i conving pe parintii mei sa-l luam si pe catelul nostru in strainatate cu avionul, stiind ca deja sunt "pe jumatate convinsi"? (are pasaport si microcip)

4 răspunsuri:
| SanziiAndry a răspuns:

Buna! Daca vrei [si daca ai facebook] ai putea sa participi la concursul de pe pagina aceasta:
http://www.facebook.com/pages/Caty-Andra-The-Dogs/294579450603266?ref=hl
Mai multe detalii vezi acolo [postarea din top].
Imi cer scuze daca ti-am furat din timp!

| feraryyy78 a răspuns:

Milogeste-te de ei pentru ca la un moment dat vor ceda sau fa-i sa promita ca il vor lua.

| PassingBY a răspuns:

Dacă are paşaport şi microcip înseamnă că nu mai e aşa de mare bătaie de cap. Acuma depinde cât de mult v-ar schimba călătoria dacă îl luaţi şi pe el. Vorbiţi deschis şi cu calm despre asta şi mai mult ca sgur că vor înţelege.

| BaSStY007 a răspuns:

Fa ceva dragut pentru ei si cand termini sa zici" Acum ca va-m facut o surptiza pot sa-l iau si pe catel cu mine!"