| XxspeedxX a întrebat:

Cum sa il fac pe tatal meu sa fie de acord cu o chestie :
Eu vreau sa imi iau un caine (Mops) iar tata nu e de acord ca sa il tin in apartament.
Cum as putea sa il conving?

Răspuns Câştigător
| Kimmy2456 a răspuns:

Bună dacă ești la scoala ia note bune mie mi-a mers, acum am bischon frise alpo dacă nu bate la cap și spune- le ca iți va fi mereu cel mai bun prieten și o sa ai grija de el

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Invata,munceste,ca sa-ti asiguri o cariera si sa-ti cumperi o casa cu curte.Intr-adevar,cainii nu se tin in apartamente mici.Se chinuiesc si ei si stapanii lor.

| Ineys a răspuns:

Tatal tau stie ce stie. Cainii nu se tin la bloc. Daca aveai curte, sunt sigur ca era altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai implora-l spune ca e de folos in casa ca daca iti cumpara faci curat in casa sau ceva de genu, insa un cane este o responsabilitate deci ai grija!

| HiperSoul a răspuns:

Spune-i ca tu mereu vei avea grija de el de obicei asta e problema principala. Ar fi bine ca sa-i cumperi mincare din banii tai big grin.

| XxspeedxX explică:

E caine de apartament

| XxspeedxX explică:

Si mai e o problema majora! Tatei nu-i plac cainii.

| Kimmy2456 a răspuns:

Mersi