| Nake900 a întrebat:

Vreau un animalut mic in apartament. Nu caine sau pisici. Am mai avut 2 hamsteri, dar traiesc putin si nu vreau sa mai sufar. sad 1)Ce animal sa imi iau?
2 ) Mama este de acord cu un animal in apartament. Tata nu. Cum sa il conving?
Mulțumesc anticipat pentru răspuns! Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Dogydog22 a răspuns:

Camelion, soparla, papagal,iepure, peste, veverita, igoana, sarpe, testoasa. Depinde ce categorie vrei. soporle, razatoare sau pasari. Pai trebuie sa ii dovedesti tatalui tau ca merite sa dea banii pe un animal, sa ti-l doresti foarte mult si sa poti avea grija de el! Nu are rost sa iti iei daca te plictisesti intr-o saptamana de el. Mai multe detalii gasesti in petshop. happy

2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

I-a altceva, o brosca testoasa, pesti sau ceva de genul.Sigur asa ii impaci pe ambii!

| Shattered a răspuns:

Buna. Toti murim, mai devreme sau mai tarziu, si e normal sa suferi daca ai tinut la acel animal. Si eu am un hamster, Trixie. O iubesc, normal, e cea mai scumpa din lume; x. Dar ma astept sa moara intr-o zi, are deja un an. Daca tu mai vrei hamster/i atunci eu zic sa-ti iei... Vei suferi oricum, mai mult ca dupa broaste testoase si pesti totusi... De ele nu te poti atasa atat de mult, dupa parerea mea. Sper ca te-am ajutat, bafta in alegerea ta. c;