| TheM0nst3R a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa imi i-a un catel Labrador adica mai ales tatal care spune ca nu este normal sa tiii un caine la bloc ci la tara.Va rog un raspuns.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pai are dreptate tatal tau, la bloc e cea mai proasta optiune sa tii un caine, te trezesti cu amenzi una peste alta. Io stiu ca am caine, si stau la tara, latra non stop, nu conteaza ce-i fac, si daca as fi stat la bloc luam amenzi dupa amenziwinking la bloc nu poti lua un caine, sau daca iei, sa iei unu d'ala mutlaughing

3 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Nuu poti dar nu trebuie obligatoriu ca daca ai un caine poti sta si la casa cu gradina

| Sparckling a răspuns:

Labradorul creste de stul de mare si devine o "mica" problema.Nu stiu daca iti plac si cateii mai mici. Spre exemplu e mult mai usor sa tii un Bischon sau un Shihtzu, dar acesta trebuie spalat des pentru ca pute.Un pui de Bishon micut si alb ar fi o fericire.Inainte de gandul de catel ar trebui sa te gandesti daca la 5 a.m. ai de gand sa mergi cu catelul iarna sau vara, cand ploua sau ninge, cand bate vantul sau nu.Ai un caine trebuie sa ai responsabilitate.Eu asa zic.Noroc!

| TheM0nst3R explică:

Dar un pui ca nu il i-au deja mare il i-au de pe la 3 luni juma deci cum il conving crying?