| ioana32 a întrebat:

Cum imi conving parintii sa-mi cumpere un catel? Stau la bloc si...

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Dificila situatie...Cand vin la tine in camera sau indeva unde este si un televizor uita-te pe un canal in care ai prins o emisiune cu catei. Spune-le cat de mult ti-ai dorii un catelus si ca vei avea extraordinara grija de el! Ca il vei iubii si va fi cuminte.Roaga-ii din tot sufletul si convinge-ii aratandu-le ca esti responsabila! Fa-ti curat in cam, era sau fa ceva prin casa, dovedindu-le ca esti ordonata si ai grija de ce e al tau.Implora-ii sa iti ia un catel dar nu ii dispera caci se vor enerva! Crede-ma, asta mii s-a intamplat si mie. Spune-le ca iti doresti de ziua ta sau de Craciun un catel si ca vei avea grija de el! Sper sa te fi ajutat! Bafta si sper sa primesti ceea ce-ti doresti! Te pup si sper sa reusesti!:*

2 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Salut, mdaaa... nai nici cea mai mica sansa, crede-ma am incercatstraight face

| 이벨 a răspuns:

Sa stii ca asta e aproape imposibil, depinde si de ce parinti ai, dar am auzit ca uni pot sa pasteze un catel daca il primesc ca si cadou de la cineva. Dar eu sincer nu as vrea sa am un caine in apartament. Trebuie sa umbli mult dupa el. Plus ca trebuie sa fie si vecinii de acord cu el pentru ca face mult zgomot.