| LoveJustinB a întrebat:

Cum sa imi coving mama sa-mi ia un bichon rezervat pentru joi sau vineri(oricum mi-a promis)dar vreau sa-i dovedesc ca pot sa am grija de un catel(oricum o sa am grija)va rog, cele mai bune ideii primesc

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Anutza a avut dreptate.Are foarte multa dreptate daca tu iti doresti un caine citeste despre rasa de caine pe care ai vreao. Daca vrei neaparat un bichon sa stii ca costa mult si trebuie sa ai banii pentru asemenea catel.Citeste despre cainele dorit de tine.Si daca o sa ai un bichon rezervat arata-le ca il vei ingriji pe el chiar intr-o zi si ca vei sti sa ai grija de un caine.
Pa, pa!

1 răspuns:
| anutza a răspuns:

Poti pentru inceput sa citesti cateva articole despre catei - ingrijirea si educarea lor si sa ii spui mamei tale ce ai invatat sa vada ca iti doresti si te preocupa