| AlexandraGabriellaLova a întrebat:

O sa primesc vineri un BICHON MALTESE dar mama nu il vrea. Acum nu mai pot da inapoi...Ce sa fac? FUNDITA

Răspuns Câştigător
| DjLayla a răspuns:

Spune-i la mama ta ca o sa ai grija de el si eu am unu si e foarte dragut sau daca nu mere asa dul la un centru de adopti sau dal la cineva sau dac cineva isi doreste un bichon dail lui. Sper ca te-am ajutat. fundita?big grin

9 răspunsuri:
| kary5445 a răspuns:

Buna.Il cumar eu daca vrei.Iti ofer 500-600 ron daca e rasa purahappysi e albtongueDe unde esti?

| 7Mary7 a răspuns:

Poti sa mi-l dai mie! laughing

| amdr001 a răspuns:

Si eu am fost in situatia ta... exact la fel; offf mamele astea... dar pana la urma ce putea sa faca? sa il dea afara din casa? :O:O:O sa stii ca ea s-a atasat cel mai mult de acea catelusa pe care am avut-o, iar catelusa cel mai mult statea cu mama laughinglaughinglaughing)) si chiar daca nu a vrut-o, s-a atasat cel mai mult de ea si acum crede ca a facut ceea ce trebuia big grin

| AlexandraGabriellaLova explică:

Multumesc mult pentru. raspunsuri happy pacat ca nu pot sa va dau la toti fundita, o sa va folosesc sfaturile tuturor happy

| Taga_Elena_1959 a răspuns:

Alexutzastefy@ si mie mi s-a intamplat la fel

| Taga_Elena_1959 a răspuns:

Raspunsul tu aici...nush acum adica

| Razvan9431 a răspuns:

Tine l la un prieten, pana o convingi pe mama ta.

| Elizuuu a răspuns:

Explica-i ca nu mai ai cum sa mai dai inapoi si spune-i ca ai fi foarte fericita si ca daca l-ai lua, ai invata si mai mult si fa o voce de copil trist. o sa mearga. la mine merge. spune-i ca ai fi cel mai fericit copil din lume si lingussesteo