| CUZMALILIANA a întrebat:

Cum sa invat un coker de doua luni jumatate sa-si faca treburile intr-un singur loc. I-am cumparat patratele ca si pempersii dar nu vrea sa faca pe ele.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar...de ce nu-l scoti afara?

| maryo238 a răspuns:

Atunci cand face in casa, du-te repede la el, il prinzi de ceafa si il scoti afara asteptand pana termina treaba, asa de cateva ori si nu va mai face in casa.

| KiduuD a răspuns:

Sincer eu am avut un bichon havanez si l-am luat de la 1 lun el nu stia sa faca unde ii spun eu. Am sters la greu la pipi si la caca. laughingDar pe la 8 luni a invatat si faca afara si imi cere. Se vedea ca vre fiindca statea la usa! happy

| KiduuD a răspuns (pentru KiduuD):

E in Poza Biju (cainele meu) :3 happy