| Dooby97 a întrebat:

Cum sa ma fac shop in metin2...ca nu stiu laughing

Răspuns Câştigător
| camionagiull a răspuns:

Te duci map1 la negustoare si e un saculet micut care costa 500 atat il iei dupa iti dai armura jos si dupa dai clic pe el dupa iti apare sa pui un nume pui de ex hai ca am ceva bun pentru voi si dupa iei un item si pui in invetarul ce apare si ii pui pretu de exemplu sabia de lvl 1 500 cat doresti daca te-am ajutat funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mergi la negustoreasa si iei un manunchitongue apoi dezbraci armura si dai click dreapta pe manunchi...puppy dog eyes
si dupa iei obiectele si le pui un pret. daca team ajutat.cu placere:*