| foshyk a întrebat:

Am o prblema metin2 guabina.Nu stiu cum se iese din shop. funda

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

Apesi pe numele shopului tau si iti va arata o fereastra cu toate obiectele puse in shop, apoi te uiti in josul acelei ferestre si apesi inchide magazinul sau in ce limba scrie acolo, dupa dai da sau yes, depinde, si asta'i tot

2 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Pai este o usa acolo care daca pui sageata pe ea iti propune sa iesi afara! fundita?
?

| SentimenteColorate a răspuns:

Pei inca nu e gata shopu are ceva de bagat am vb cu GM cand a fost event :* pup