| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scot parul de pisica de pe haine? Mai ales de pe cele negre, ca e teroare! sad

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Prin periere.
Poti folosi la nevoie si aspiratorul.

eileen
| eileen a răspuns:

Sunt niste perii speciale in magazinele pet.

| borsec a răspuns:

Eu parul de pisica il indepartez cu o perie cu rola de hartie lipicioasa

| miry a răspuns:

Si eu am o catelusa iar parul ei il indepartez cu un fel de perie cu rola de hartie lipicioasa, se gaseste in supermarcketuri ca plus, cora, billa...

| pisi dy a răspuns:

Si periaza in fiecare zi pisica! mai fa-i si cate-o baie; cam una pe luna dar ai grija la urechi sa nu-i intre apa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat de periculos este parul de pisica ingitit