| Skylerx a întrebat:

Cum sa scriu cu chestiute dinalea?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

La ce chestiute te referi? La emoticoanele alea ca la mess? Uite aici toate "chestiutele" http://www.fetesibaieti.ro/yahoo.html :) tastezi ce-ti arata in dreapta.

8 răspunsuri:
| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Ce,, chestiute dinalea,, cum am eu?

| TaylorMomsen a răspuns:

Ce chestiute? Fi mai explicita straight face

| viatadecacatt a răspuns:

Ce chestiute? Emoticoane sau din astea: ●♫♥☺□?
Daca e vorba de emoticoane gasesti de la cretzufinish si daca vrei chestiute din astea dai la start, all programs, accesories, system tools di character map, alegi de acolo pe care vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pui ( apoi * si apoi iar )

| PastilutzaColorata a răspuns:

Cow

| cretzufinish a răspuns:

Colectie de stupizi laughing Noi am vrut sa te ajutam dar daca nu esti mai explicita...sorry.

| clady_5716 a răspuns:

Http://the-muffin-blog.blogspot.com/2008/12/semne-de-hi5.html

intra sunt niste semne dar nu neaparat pentru hi5