| Byucc a întrebat:

Cum se poate scoate parul de caine din haine? happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cu asta.
Sursa:http://www.pretulverde.ro/......ller_2.jpg

5 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

I-a o simpla lama de bierberit(recomandabil de unica folosinta)si curata locurile cu par de caine cu ajutorul ei.
Bafta! Funda?

| darrio2007 a răspuns (pentru KateMiddleton):

Tu te barbieresti?

| KateMiddleton a răspuns (pentru darrio2007):

Nu,tu?

| darrio2007 a răspuns (pentru KateMiddleton):

Eu da.De vreo 30 de ani.Cum crezi ca poate curata hainele de par cu un aparat de (ras)barbierit?

| Maioru a răspuns:

Gasesti in magazine o perie rotativa care are pe ea o banda adeziva.O pui pe haina respectiva si te plimbi cu peria pe ea pana strange parul si scamele, cand se umple banda adeziva o desfaci(portiunea plina) si ramane curata dupa care faci aceiasi manevra pana cureti tot.O.K?