| anonim_4396 a întrebat:

Cumpar carti pokemon de joc. Cine are sa lase reply aicea cu date de contact.

6 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Doamne copile!rolling on the floorlaughingPoti sa dai 5-6 lei pe un pachet prostesc de carti din astea de la magazine chinezesti, rusesti, din pufuletilaughing sau de la festivale..Hai sa zicem ca tu stai in Bucuresti si un copil are carti din astea si e in Brasov.Mergi dupa ele?laughingSau le trimiti prin posta?laughing)))Hai serios...

| missoriginal a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Eh...ce sa le faci.
Au si eu pasiunile lor.Frate`miu tot cu prostii din astea se joaca.
Eu cand eram mica aveam in plan sa am toate papusile din lume dar cand am prins gustul hainelor s`a schimbat treaba.laughing

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru missoriginal):

Asa-i soro`...Asa`i.laughing

| dumbass_7741 a răspuns:

Pe ista il stiu face contrabanda cu carti cu pokemoni a facut 10 ani la mititica.laughing

| alexD88 a răspuns:

Am o colectie aproape completa si cu multe holografice rare. Contacteaza-ma pe e-mail: alex_drux@yahoo.com

| marilivi a răspuns (pentru alexD88):

Nu-s corecte datele!