| reych75heaven a întrebat:

Cine vinde sau nu mai are nevoie de carti cu pokemon sau yu gi oh va rog sa dati raspuns sunt interesat dau funda si mai si cumpar

Răspuns Câştigător
| CristiZisMosu a răspuns:

Eu mai am carti de joc yu gi oh, daca vrei mai multe detalii cristizismosu id messenger.

5 răspunsuri:
| lSummerl a răspuns:

Am eu yu si oh

| andreimazureac a răspuns:

Am si eu carti daca vrei. aveam si lamele din alea din tabla tot yu gi oh care le aruncai cu un lansator...trebuie doar sa le caut

| reych75heaven explică (pentru andreimazureac):

Bine atunci da-mi id ul tau de mess si fa niste poze ca sa le vad

| CristiZisMosu a răspuns:

Eu mai am carti yu gi oh daca vrei mai multe detalii ID: cristizismosu