| dolce61970 a întrebat:

Cine are carti Yu-Gi-Oh de vanzare vreau si eu sa cumpar cine are sa isi lase id-ul va roghappy

20 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Jet la magazin,pana nu iti dau report

| dolce61970 explică (pentru ɔɐıɔ):

Daca era magazin in orasul meu crezi ca nu luam in mortii matii de distrus...da ce ma pun eu sa te injur pe tine, cand tu nici gramatica nu stiiwinking Jet sa ii zici lu mata ratatule

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru dolce61970):

Tu nu vezi categoria, esti orb?

| Allix13 a răspuns:

Originale sau neoriginale?

| JustPaly a răspuns (pentru Allix13):

Caut si eu carti yugioh dar originale

| Allix13 a răspuns:

Am3 orignale dar nu le vand soory

| dolce61970 explică (pentru Allix13):

Originale am 2000 neoriginale am 380 daca nu le vinzi f bine dar asa de curiozitate care sunt alea 3 carti?

| Allix13 a răspuns:

Iron Chain Snake...Cyber Dragon...Gladiator beast's battle archfiend shield asa de intrebare cat dai pe una?

| dolce61970 explică (pentru Allix13):

Le am pe toate 3 Kiba

| Allix13 a răspuns (pentru dolce61970):

K

| Dobre_Alex_1998 a răspuns:

Salut am eu 350-400 de carti priente care si dubluri daca vrei sunama 0747374428

| Darius_Sirbu_1993 a răspuns:

Cine doreste carti luati id meu : kingdom_hearts257 si discutam mai multe pe mess am carti originale 700 de bucati aduse din Germania stare buna si sunt din prima si a 2-a editie Gx
buzz pe mess

| Cris_Suru_1991 a răspuns:

Daca mai esti interesat, poti gasi pe site-ul asta http://www.duelpassromania.ws/
pachete originale

| Paralita_Laurentiu_1980 a răspuns:

Am si eu carti de vanzare daca vrei ma contactezi pe facebookul meu ute adresa laur laur paralita

| xSlay3r a răspuns:

Salut am si eu un pachet de carti originale, contine eroi elementari si multe altele, nu le stiu numele la toti, am vazut ca e recent postul, daca mai e valabila oferta dai add la slay3r_serj@yahoo.com

| Mihaioo a răspuns:

Am de vanzare o multime de carti originale, atat deck complet zombies cat si comune, rare, super rare, ultra rare, numai in bucuresti...id: mihai0_0

| alex014 a răspuns (pentru Mihaioo):

Mai ai carti de vanzare?

| Zenitos a răspuns:

Salut, vand carti originale yugioh, de la comune pana la ultimate rare, ghost rare nu am scuze happy add : zenitos69. Numai in Bucuresti si Popesti-Leordeni

| dolce61970 explică (pentru Zenitos):

Imi pare rau frate sunt din tulcea