| Dizzydizz a întrebat:

Curand imi voi lua un hamster.
Vreau sa il fac fericit si as vrea sa ii construiesc diverse obiecte pentru distraktia lui, ceva improvizat
Aveti idei? Ms

9 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Exista niste bile mari din plastic transparent (cca 50 ron ) in care daca-i pui se pot plimba linistiti prin casa, fara a-ti fi frica ca-l pierzi. E o mare placere pentru ei. Si noi avem un hamster

| chupachups1234 a răspuns:

Despre bilele alea transparente... cum ti-ar placea sa te inchida cineva intr-o bila?
Daca ai cusca cu gratii va rontai gratiile, nu cred ca trebuie sa ii dai ceva de rontait, numai ai grija ca la ceva timp sa ii speli cusca cu tot cu dratii, ca sa le poata roade linistit. Sau la pet shop gasesti sprayuri speciale.
Eu i-am facut la al meu odata un tub de carton si l-a devoratlaughing

| babykeykey a răspuns:

Buna! da...foarte interesanta ideea ta.apropo.am un hamster si sunt dispusa sa ti-l dau daca vrei.eu nu-l pot tine deoarece mai am 2 hamsteri pitici. daca esti interesat/a add: bubbl3_gum_b5

| usernamealy a răspuns:

Foarte frumos ca vrei sa il faci fericit:X ai putea sa ii faci o roata dinaceea ce au hamsterii pe care sa alerge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii iei o rotita sa faca miscaretongue, dar sa ii iei cand e foarte cald afara sau in casa, daca e frig nu e bine sa fuga pe rotita si sa ii pui diferite obiecte de rontait, plastic in general, si sa stii si tu ca un hamster inchis intr-o cusca nu o sa fie cine stie ce fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun lucru pentru el e sal iubesti si sal ingrijesti. ewanjanoski crezi ca intr-un pet-shop la un loc cu alti 30 de hamsteri ii e mai bine? aaa si restul vine de la sine improvizeaza, si asculta de sfaturile primite, toate sunt bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da madalin sunt darius din b de la info si trebuie sai pui o sgarda si sal plimbi afara
:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rotita lar face fericit pe el da crede-ma ca nu si pe tine lol si ce naspa e sa o auzi noapte8-x8-x8-x! da fa ce vrei ma rog nu i treaba mealaughinglaughinglaughinglaughing

| dde a răspuns:

Cred ca e o idee bunabig grin.
adica. vreau sa spun ca "va aprecia ce faci pentru el":X:X
laughing
big hug