| Ninaa a întrebat:

Daca am pus mana pe niste pisoiasi de numai 3 zile, era si pisica de fata, ii poate afecta, se poate racii mama de ei?

Răspuns Câştigător
| WannaMore a răspuns:

Nu se poate distanta de ei,ce'ai spus tu e valabil la pasari de obicei(de exemplu randunica, vrabia,...). Pisicile sunt mamifere inteligente, si chiar daca puii sunt mici, daca i'ai atins doar cateva minute, ea tot ii va considera ai ei.Era mai probabil sa nu'i recunoasca daca ii luai de langa ea cateva zile.Da' asa nu e niciun risc :*sper ca te'am putut ajuta, bafta cu pisoiasii, si eu am de la craciun cativa love struck funda?

2 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Daca ai pus mana pe ei fara servetel sau alceva, atunci pisica ii poate abandona.Ai grija sa aiba pisica tot timpul mancare si apa aproape de ea, pentru ca altfel va incerca sa isi mute puiutii...ai sa vezi ca ii ia in gura si ii muta.Te-am pupat.

Răspuns utilizator avertizat