| Mario157 a întrebat:

Daca am un bichon havanez de 3 luni il pot scoata afara gen nu are nimic ca este frig?

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Fiind mic si necalit se poate imbolnavii dar il poti scoate doar cand nu e vânt cate putin, de mai multe ori pe zi, putin insemnand 10-15 minute cat sa nu inghete de tot

| Adi88 a răspuns:

E ff bine daca il scoti putin afara, 1 ora acolo se caleste, ii creste rezistenta la frig, boli etc.

| TeoDeni a răspuns:

Dacă are toate vaccinurile făcute nu e o problemă, doar să nu îl ții foarte mult