| marett16 a întrebat:

Daca am un caine mascul de 5 luni in casa si imi iau un rottweiler tot mascul se vor intelege?

7 răspunsuri:
| florynnaa a răspuns:

Nu se stie.depinde de caini. daca sunt agresivi nu. dar daca sunt blanzi amandoi poate ca da. dar mai intai incearca.si daca vezi ca se bat mai bine nu-ti mai lua si al doilea caine.winkingpup funda?

| Roxytza a răspuns:

Nas face asta

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Nu
Doar daca Rottwelerul este de maxim 2 luni
Si proasta alegere mascul-mascul

| nuamnuvreau a răspuns:

Nu.Slabe sanse sa se inteleaga mascul cu mascul. Daca era mascul-femela s-ar fi inteleshee hee

| anaconda619 a răspuns:

Prietena mea are doi catei pichineji (nici de statura ) si un rottweiler si rodvailarul ia mincat pe cei mici!

asa ca mai bine nu iti lua!

| DyKey a răspuns:

Nu.nu.se.vor.intelege.pentru.ca.rottwilerul.vrea.sa.inpuna.
autoritatea.si.daca.ii.arati.putina.slabiciune.te.ataca...

| endthis a răspuns:

Dupa prima bataie, se inteleg.