| Aleksandra_9210 a întrebat:

Daca ar fi sa va cumparati un animal ce v'ati cumpara?

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Îi dau dreptate lui Dash, animalele se adoptă, nu se cumpără!
Aş alege un câine, bichon.
Succes!

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Animalele se adopta nu se cumpara.

| MâţulMov a răspuns:

O pisica big grin

| Năpârlici a răspuns:

Catseluuush happy Bichon Havanese sau Chow Chow happy

| Yppy a răspuns:

O pisica deoarece este foarte igienica si draguta.

| Bondarel99 a răspuns:

Un hamster! Sunt atat de draguti si nu iti fac probleme!

| Diana915 a răspuns:

Buna. Depinde si unde stai. Daca parintii sunt de acord pentru a tine animale in casa. Eu am avut doi perusi (femela si mascul) dar mai mult ma atrag papagalii. Si am si un caine lup (catea). Eu stau la casa ...si o tin in curte.Dar daca ar fi sa imi cumpar un animal...el ar fi :cainele. Imi plac foarte mult, indiferent de ce rasa sunt ei. Nu degeaba se spune ca cel mai bun prieten al omului este cainele :X

| aLexx_6290 a răspuns:

Un papagal!

| Frostly a răspuns:

Ceva mic si activ happy u hamster un papagal etc dar in special am pus ochi pe un bulldog la un petshop

| lambadissima a răspuns:

Un catelus mic si pufos chow chow, jindo, samoyed sau ce vrei tu.alb sau maro cu alb.