| L0ve a întrebat:

Ce aveti de gand sa va cumparati pentru scoala?
sau v'ati cumparat.mai stii
:*

3 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Pai...eu sunt mai economa laughing
Am geanta si penar asortat de anul' trecut, haine nu mai zic ...caiete am destule.
Anul acesta nu mi-am cumparat decat un stilou si un set de rezerve big grin

| cineva1992 a răspuns:

Ghiozdan cu pochemonlaughing

| BossMan a răspuns:

Prezervative, am o profa de mate, are 20 ani, e studenta, sh e buna, rau, sh odata i-am spus ca e buna, sh vreau sa o ***, sh ea a zis ca daca am prezervative da, sh am ****-o acum vreau sa o *** a 4-a oara, sh am numai 10 la ea si la mate, si la pat