| alerxandra a întrebat:

Voi de unde ati avut diamnate sa cumparati animal de companie pe Lady Popular?

Răspuns Câştigător
| Lexii a răspuns:

La 100 de zile de joc iti da 200 de diamante.
Daca nu poti sa cumperi diamante.
pup:* Fundabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Pai dupa 100 de zile jucate primesti 200 de diamante...sau le cumperi cu bani adevarati

| asy25 a răspuns:

Pai poti sa iti cumperi diamante din bani reali sau la fiecare 100 de zile iti da 200 de diamante

pentru alte necesitati in legatura cu lady popular te rog sa ma contactezi pe asy 25 (prin mesaje)

| Gabitzzza a răspuns:

Din cele 100 de zile la lady primesti diamnate sau le cuperri

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Eu una nu mi-am cumparat animal de companie pentru ca dau 200 de diamante pe degeaba, trebuie sa ii iei haine sa ii dai sa manace.La 100 de zile primesti 200 de diamante si asa multe fete au putut sa isi cumpere animal. Iar daca vrei diamante pe langa faptul ca la 100 de zile primesti 200 de diamante poti cumpara de la banca