| maus12 a întrebat:

Daca as urma cursul urmator

http://cursuricalificare.com/curs-tehnician-cadastru-fun ciar-topograf.php
ce salar as avea im medie pe luna... cat ia un tehnician topograf as vrea sa stiu dau funda

Răspuns Câştigător
| Hassel a răspuns:

Dacă lucrezi de capul tău, ai salariul în funcţie de câte lucrări (mă rog, măsurători) faci. Dacă te afiliezi unei firme, comenzile sunt mai sigure şi mai dese, dar salariul e puţin mai mic.
Cei care fac cadastre câştigă bine.~1000 de euro pe lună. Baftă!

| maus12 explică (pentru Hassel):

Mersii mult dar ma interesaza pentru orasul Bistrita.
Ma rog mi-ai raspuns la intrebare

1 răspuns: