| alex_9231 a întrebat:

Daca ati fi regizori la un film sf...cum va imaginati ca ar fi? cateva detalii, momente.

3 răspunsuri:
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Eu vreau sa fiu regizor ...imi imaginez un film despre viata mea big grin

| alexa007 a răspuns:

Pai in acest moment reusesc doar sa-mi imaginez niste razboinici care sunt trasi de niste sfori si se lupta cu niste sabii sau pistoale, iar chestia asta sa se petreaca intr-o padure cu flori zburatoare si cu copaci vorbitori...stiu ca am o imaginatie ciudatalaughing

| Mee a răspuns:

Tare