| Aly359 a întrebat:

Daca aveti intamplari haioase cu cateii vostri spuneti-le aici funda la care ma face sa rad kisslove struck

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Dap, cand au venit niste musafiri la noi, usa era inchisa si mama s-a dus pana in camera surorii mele mai mici. Si cateaua noastra isi facuse nevoile pe covor. Atunci mama a inceput sa spuna "Nu puiuta, nu ai voise sa faci pe covor. Nu te-a invatat mama ca in baie trebuie?!" si in baie sa afla un covoras pe care is mai face nevoile cateau cand nu o putem scoate afara. Si faza e ca musafirii nu stiau ca avem caine si au crezut ca soramea a facut pe covor!

7 răspunsuri:
| cățelușa56 a răspuns:

Eu am un catelusi pe nume Loto si e mereu haios.De exemplu intr-o noapte de vara [seara] m-am dus eusa ii dau de mancare [el e de rasa mica dar totusu e atat de rau!]ei si eram la cativa metri de el si el cam pe vaz se bazeaza si ma vede.Si incepe sa urle sa latre sa scoata sunete! ma apropi eu si ii zic Loto Loto si isi da seama ca sunt eu.Alta e statea el si dormea in garaj, si vine tata cu o umbrela si o desface in dreptul lui si Loto tresare de pe paturica unde dormea si o ia la fugaaaaa! Funda? Daca mai vrei sa iti zic intamplari dam mesaj.

| Pisicuța a răspuns:

Asta mi se intampla mereu, am un catelus Roockye pekinez si mereu cand vine cineva in curte are tendinta de a-l musca de piciorhee hee deci cam nimeni nu scapa nemuscat laughing

Si aveam o catelusa Tammy tot pekinez si era o seara de vara, unchiul meu si tata discutau afara si unchi-miu avea adidasi cu sireturi si Tammy a inceput sa traga de sireturi laughing

Tot aveam o catelusa Lucky, tot pekinez, si am scapat o punga de pufuleti pe jos si si-a bagat capul in ea si de abia peste vreo 10 min a iesit din ea, se invartea de colo colo laughing)

Sau tot cu catelusa asta Lucky cand o tineam in casa si nu stiu cum s-a urcat pe pat fix langa nasu meu si a tras un vant laughing, m-am trezit o data si ziceam "Ce nai-" si atunci o vedeam pe Lucky cu o fata asa inocenta, nici nu stia ca a facut vreun rau laughing)

In seara asta cand a venit varmiu Roockye a fugit pe strada si a trebuit sa fuga dupa el si cand a intrat in casa de abia mai rasufla.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Cand l-am scapat pe cainele meu max(ciobanesc german) pe strada, s-a dus in spatele vecinului meu(de 7 ani) si a inceput sa il miroasa, cand s-a intor cu spatele si l-a vazut a inceput sa tipe si a fugit in curte, iar max la fellaughing

| valentinalina a răspuns:

Un coleg are un catel p nume becali si ii place sa se urce p bicicletalaughing.

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Pai ma duceam cu catelusa mea in parc si era foarte fericita, mergea foarte repede si cum vorbeam cu sora mea, Betty [catelusa] ramasese in urma. Isi facea nevoile dar nu putea sa faca rolling on the floor Eu nu stiam ce sa mai fac, ma inrosisem la fata + ca a trecut si un grup de baieti pe langa noi in care se afla si baiatul de care eram indragostita si auzim ca ne spune un tip „Ce a patit? E constipata?" laughing Nu am zis nimic, doar m-a bufnit rasul. A fost penibil si faptul ca ea se pusese pe mijlocul soselei si veneau si masini iar noi trageam de ea si ea nu se misca deloc. Acum e bine, sanatoasa si astept puiutii :X

| tania_3947 a răspuns:

Sa-ti spun cum am incercat eu fierul de calcat cu limba? Imi trebuia ceva umed, sa vad daca sfaraie. Si a sfarait... rau...asta face sa razi doar ca eu am plans candva.nui pentru fnda, dar e pentru ca sa razi

| bybiluca a răspuns:

Da! Cateua mea anul trecut a daramat bradul de Craciun deoarcee vroia un globulet haios din pom a sarit pe el si l-a darmatlaughing