| sweetys a întrebat:

Daca cainele meu a avut parvoviroza vara trecuta, mai poate sa o faca din nou. inca nu l-am vaccinat si vreau sa stiu daca mai are rost sa-i fac vaccinul.

1 răspuns:
| karsivan a răspuns:

Nu mai face parvoviroza dar restul de boli de care se vaccineaza hepetita jigodie, gripa canina leptospiroza le poate face si sa moara, oricum este un catel norocos ca a scapat de parvo, asa ca vaccinul are rost sa-l faci si asta anual odata pe an.