| Bianca_8270 a întrebat:

Daca cainele meu are vaccinul anti carre si e expirat din 2011, poate lua virusul jigodia? sau sunt mai slabe sansele?

2 răspunsuri:
| MyihaDoolcica a răspuns:

Nu stiu sigur dar trebuie sa actionezi repede poate il ia a apoi catelul nu mai are ce face asa mi s-a intamplat si mie si a trebuit sa-i faca o injectie in inima

| Diarobertaaaa a răspuns:

Catelusa mea a avut jigodie cu toate astea avea vaccinul impotriva jigodie.Bine exista mai multe feluri de jigodie.respiratori etc...a mea a avut respiratorie si a fost tinuta in perfuzi si pentru ca avea febra mare medicamente de febre si niste injecti dar nu imi mai amintest pentru ce o fost dar nu am mai auzit de injecti in inima asa ca stai linistita