| anonim_4396 a întrebat:

Daca iau un hamster de joi si il tin intr-o cutie pana vineri pe la 5 cand ajung acasa are ceva? O sa roada cutia? Cutia e destul de mica.

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Daca este o cutie de pantofi ai grija sa-i pui capacul dar sa ii faci niste gauri ca sa poata respira.

Eu am lasat un hamster intr-o cutie de pantofi cu mancare dar fara capac iar cand m-am intors nu mai era acolo. MI-a luat o zi pana l-am gasit ascuns in sufragerie dupa biblioteca.

| Voidwithin a răspuns:

Nu pentru ca o va roade daca e de carton, e am avut hamster si l-am tinut intro cutie de lemn o ros putin mariginele de la acea cutie laughing

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Cat timp are hamsterul mancare nu o sa ai probleme.

| BarOsanu99 a răspuns:

Cat timp are mancare si bautura nu are nimica, dar o sa incerce sa scape happy
Bft!