| Alynutza2000 a întrebat:

Daca mut pisici fatati recent in alt loc pisica ii mai ingrijeste?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Ii va lua si ii va duce unde i-a nascut, asa a facut a mea, i-am mutat de vreo 3 in locuri diferite si mai rau i-a ascuns ca sa nu i mai iau.

| RedNose a răspuns (pentru RedNose):

De ingrijit ii va ingriji, dar ii va duce unde doreste ea, dar prima data ii va duce unde i-a nascut.

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Da. De ce nu?

| Iku a răspuns:

Pai...Aici e o problema. Pisica mea a fatat acum 1 luna. Si l-a invat ce l-a invatat iar peste 2 saptamani. Dupa ce a fost invatat tot ce trebuie, papa. L-a lasat de izbeliste. Si acum se bat.
Sper ca te-am ajutat! Bafta!