| Andrei_Manescu_1992 a întrebat:

Daca toti copilasii iau apararea javrelor care colinda strazile si pun stapanire pe teritoriul nostru, de ce nu iau apararea si porcilor iarna, mieilor primavara, tantarilor care saracutii, le este si lor foame si ne sug sangele. ce vina au ei, sunt si ele suflete infometate.
Soarecii, sobolanii, gainile, cocosii, vacile care le manca fara nicio mila.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Asa ar trebui.

| khwewljewew a răspuns:

Go sleep, you're drunk.

| Paradoxul6 a răspuns:

Trebuie sa manance si ei ceva nu? legat de ''javre''si ele au dreptul la viata. :

| jessicarock02 a răspuns:

Vorbeste frumos! cainii maidanezi daca ar fi ingrijiti nu ar musca oameni,dar pentru ca sunt infometati, murdari plini de purici si capuse, tu ce te astepti sa faca.tu daca ai fi singur in salbaticie, nu ai musca, nu ai omori ceva pentru a manca? poate ca nu te-a dus capul la asta.sunt de acord nu ndrey91. GO SLEEP, YOU'RE DUNK si ai grija cum vorbesti.