| miruna013 a întrebat:

Daca vreau sa pun pe youtube un video cu un slide si muzica lucrez in power point nu? cum pun muzica in power point 2007, scria acolo transition sound, dar vroiam sa pun piesa nu mergea.ma puteti ajuta pls? funda pentru cine ma ajuta!

3 răspunsuri:
| enamel a răspuns:

Filmuletul acela se face de obicei in windows movie maker(desi sunt si alte programe). Powerpointul este doar o prezentare de slideuri, pe care nu o poti pune pe youtube.

| ThrustMe a răspuns:

Eu iti recomand Sony vegas pro 9. 0 pentru editarea de videouri...este usor lucrat in el si poate scoate videoclipuri in 1080 HD pentru youtube.Nu ma pricep de loc in PowerPoint dar cred ca nu poti adauga melodii.

| PetruDolhescu a răspuns:

Cred ca te-ar putea ajua acest tutorial http://imperfect-blog.blogspot.com/......point.html