| Kiwi_7742 a întrebat:

Mi-am instalat Office 2007 si cand deschid world nu merge sa fac nimic in el (dar se deschide) straight face, vreau sa mentionez ca Power point merge sa lucrez in el... Trebuie ceva din setari? Ma puteti ajuta, va rog?

6 răspunsuri:
| emmyl a răspuns:

Încearcă să deschizi mai multe documente, pe rând. Poate cel pe care l-ai deschis era cu parolă.

| emmyl a răspuns:

Word nu World! Atenție! World=lume; Word=cuvânt

| Jhfdfd a răspuns:

Ciudat, si eu mi-am instalat office 2007 si mi-a mers din prima toate, probabil ai ceva la calc... nu stiu, mie mi-a mers fara nicio setare sau ceva de genulstraight face

| XFreeX a răspuns:

Ai descarcat varianta wiever de asta nu poti lucra in el descarca altul

| Kiwi_7742 explică:

Prima data cand l-am instalat a mers, acum nu stiu ce are sad

| Kiwi_7742 explică:

Pardon...Word big grin