| Effyyyy a întrebat:

Dati-mi si mie niste porecle anime Dau Funda cele mai bunehappy

Răspuns Câştigător
| DydyEmma a răspuns:

Alma
Lady
Pufy
Cora
Sisi
Karina
Sasha
Shara
Bella

3 răspunsuri:
| Daria2222 a răspuns:

Karin, Anic, Aki, Ella, Dolly, Lulu, Tahy, Yami, sper ca te-am ajutat te pup pa

| BeHappyForMe a răspuns:

Pentru catelusi dodo, dolly, biju, dixxi, maxi, onni, bela, mira
pentru pisicute:katty,

| BeHappyForMe a răspuns:

Pisicute:lucy, molly, princesscleo, angel, lili, daisy, missy, kitty,

porcusor de guinea smoc(asa il cheama pe al meu), sau daca ai papagal sau altfel de animal ai putea sa-i spui :bobo, jelly, tazy, zuzu se poatrivesc pentru mai multe tipuri de animal.