| SimiiiSimona a întrebat:

Hey! Îmi dați niște porecle pentru nesuferiți? Cele mai multe și mai bune dau fundă!

Răspuns Câştigător
| AdriAdrienutza a răspuns:

Buna!
Caine, Macel/Mishi, Bamboocha, Stuf, Gogoasa, Preotelul/Mortex, Elodia, Shtrut, Molda/Moldamin/Blondu', Iepure/Iep, Ginerica, Cioara, Tanta/Olanda, Oaie, Savarina, Fane si Goe.
Cocostarc, Rata, Geamana x/Geamana alba/Geamana de treaba, Geamana y/Geamana malefica/Geamana nenorocita la suflet, Tractor
"Bobby", "Bob", "Rob " sau "Bert"
„Șchiopu'", „Dascălu'", „Ușa-nchisă", „Miți", „Prințu'", „Americanu" Cabudle.

2 răspunsuri:
| Goooogle a răspuns:

Nefty! Cap mare! Moroca!

| minioni a răspuns:

Besi,Cap de strut, Unflata sau Unflat cu pompa.